Yeni bir fabrika mı kuruyorsunuz ya da hava hattınızı mı yeniliyorsunuz? Ücretsiz hava hattı tasarım danışmanlığı için hemen bizimle iletişime geçin.

Tüm havalı montaj hatları hava tesisatıyla başlar. Havalı el aletlerinin verimli çalışabilmeleri ve uzun ömürlü olabilmeleri için kaliteli ve yeterli havanın sağlanması şarttır. Kompresörden çıkan hava şartlandırılmadığı taktirde içerisinde nem ve toz parçacıkları barındırır. Bu parçacıklar OSAKA havalı el aletinizin içerisine girdiğinde hareketli parçaların paslanmasına ve zarar görmesine sebep olabilir. Bu sebeple sistem sürekli kaliteli havayla beslenmelidir.

Havalı el aletlerinin çalışma performansını etkileyen bir diğer faktör doğru hava basıncıdır. OSAKA pnömatik el aletleri 6 bar dinamik basınçta optimum performansla çalışır. Kompresörden çıkan hava, hava tesisatından geçerken basınç kaybına uğrar. Doğru boru kalınklarının seçilmesi, ve ring hattının döşenmesi tüm aletlerden aynı anda yüksek performans almanızı sağlar.

Alanında uzman mühendislerimiz kuracağınız hava hattını yerinde inceleyip sizin için en uygun tasarımı önerebilirler. Ücretsiz hava hattı tasarım danışmanlığı için lütfen bizimle iletişime geçin.


Son Görüntülenen Ürünler

Görüntülenen ürün yok

Menu

Menu
Karşılaştır 0
Menu