Hakkımızda

Karacamakina

Karaca Makina 30 yılı aşkın bir süre önce İstanbul’un hırdavat merkezi Karaköy’de kuruldu. Karaca Makina önceleri kaynak makineleri ve kabloları, tornavidalar, karpit kazanı, seramik kesme gibi genel hırdavat malzemeleri ve ekipmanlarının ticaretiyle ilgilendi. 1994 yılında, daha sonradan Türkiye pazarının öncü markası haline gelecek olan, OSAKA Havalı El Aletlerini oluşturduk ve Tayvan’dan ilk ithalatımızı yaptık.
Geçen yıllar boyunca Karaca Makina olarak ürün gamımızı 300 ün üzerinde alete ve çok daha fazla aksesuara çıkarttık. 30 yıllık sıkı çalışma ve çaba Karaca Makina’yı havalı el aletleri sektöründe Türkiye’de lider konumuna getirmekle kalmadı, satış adetleri ve ürün çeşidi bakımından tüm Avrupa’nın en büyüklerinden biri yaptı.

Karaca Makine bugün ürünlerini Avrupa’dan Uzak Doğuya 8 farklı ülkeden otuzun üzerinde fabrikaya ürettirmektedir.


Pazar

Karaca Makina’nın ana pazarı Türkiye ekonomisidir. Satışlarımızın büyük kısmı iç piyasadan gelmektedir. Bugün, yenilikçi iş modelimiz sayesinde, Türkiye’deki OSAKA ürünlerini piyasaya arz edenlerin sayısı 2000 i geçti ve bu sayı her geçen gün artmakta. Dış pazarlara ihracat grafiğimiz her geçen gün yükselmekte. Karaca Makina İstanbul Ticaret Odasına bağlı vergi mükellefleri listesinde üç yıl üst üste ilk 500 e girmekte ve 2016 sıralamasında sekseninci firma olma başarısını göstermiştir.


Vizyon

Vizyonumuz hem müşterilerimize hem de tedarikçilerimize karşı en iyi partner olabilmek. İş ortaklarımızla sahip olduğumuz on yılları bulan uzun süreli ilişkiler doğru yolda olduğumuzun en büyük göstergesi. Bugün Karaca Makina olarak en eski tedarikçi ve müşterilerimize ilişkilerimizi sürdürmekteyiz. Bu partnerlerimizin firmamıza olan güveninin bir göstergesidir.


Misyon

Misyonumuz tecrübeli ekibimiz sayesinde işletmelerin ihtiyacı olan en uygun çözümleri sunmaktır. Karaca Makina ailesi olarak ziyaret ettiğimiz firmaların ilgili personeliymiş gibi davranma yaklaşımını benimsiyoruz.


Hedef

Hedefimiz sadık müşteri kitlesi ve doğru marka bilincini yaratmaktır. Günümüz dünyasında bu hedefleri karşılamak için sadece iyi satış rakamları yeterli değil. Bu yüzden satış sonrası servis bu noktada önemli rol oynamaktadır. Bugün servis departmanımızın ortalama tamir süresi 1.07 gündür. Bu rakam Türkiye ortalamasının oldukça üzerindedir.


Sektörler

Karaca Makina’nın geniş ürün yelpazesi Türkiye sanayisinin birçok alanında kullanılmaktadır.
  • Otomotiv
  • Beyaz Eşya
  • Döküm
  • Otomasyon Makineleri Üretimi
  • Mobilya
  • Elektronik Ürün Üretimi
  • Tarım Makineleri Üretimi
  • Çelik Konstrüksiyon

Müşteri Portfolyosu

Her türlü kullanıcının ihtiyacını karşılayacak bir OSAKA pnömatik veya elektrikli el aleti vardır. Müşteri profilimiz sanayi sitelerindeki en küçük atölyelerden ülkedeki en büyük fabrikalara kadar değişiklik gösterir.


Ürün Yelpazesi

Havalı ve pnömatik el aletlerimiz üç ana ürün grubuna ayrılmıştır. Spesifik alanlar ve ağır kullanım koşulları için OSAKA Industrial, genel kullanım için OSAKA Professional, amatör ve hafif kullanım için OSACar. Karaca Makina ayrıca OSAMoto markasıyla kendi havalı motorlarını üretmektedir. Perçinler için OSAFix ve aksesuarlar için OSAccess diğer markalarımızdan bazılarıdır. Karaca Makina ayrıca işletmeler için kişisel butik çözümler sunmaktadır.


Servisler

Bünyemizde bulunan Demo Team, işinde uzman makine mühendisi endüstriyel ürün danışmanlarından oluşmaktadır. Bu denetleme ve demo eksperleri işletmenizi yerinde ziyaret eder ve teknik değerlendirme yaparak montaj hattındaki hatalarınız tespit eder, gerçekten ihtiyacınız olan ürünleri size önererek üretiminizin verimliliğini en üst noktaya çıkartırlar.

Son Görüntülenen Ürünler

Görüntülenen ürün yok

Menu

Menu
Karşılaştır 0
Menu